Для батьків

Дорогі батьки , на вас лежить велика відповідальність не тільки за психологічне самопочуття вашої, але й успішне оволодіння знаннями. Для багатьох з нас дистанцій навчання стало справжнім випробуванням, проте ми не можемо його ігнорувати.Прошу долучитися до процесу та конролювати дітей, бо як кажуть:"Спасение утопающих,дело рук самих утопающих". Сайти вчителів ви знайдете на сторінці :"Дистанційне навчання".






Як запобігти захворюванню і чи існує лікування?
Загальні рекомендації :
мийте руки з милом якомога частіше;
не торкайтесь очей, носа та рота брудними руками;
уникайте споживання сирих або недостатньо оброблених продуктів тваринного походження. Потрібно належним чином термічно обробляти сире м’ясо, м’ясні субпродукти, молоко та слідувати належним практикам приготування харчових продуктів;
уникайте людних місць.

У разі підозри у себе коронавірусу Міністерство охорони здоров’я радить спершу звертатись до свого сімейного лікаря.




Увага на підставі розпорядження міського голови №58-р від 11.03.2020 року призупинено освітній процес з 12.03.2020 до покрашення ситуації.

 

Адміністрація школи. 











                             Як захистити дитину від вірусів?

Школа  — це громадське місце, і дитина найчастіше заражається саме там. Якщо мова йде не про банальну застуду, викликану переохолодженням, а саме про вірусне або інфекційне захворювання, не завадить дізнатися, як грамотно захистити дитину від вірусів грипу і при цьому не переривати її спілкування з однолітками.
                                                           Гігієна понад усе!
 Профілактика та загартовування Правильне лікування Здорове харчування і вітаміни Народні рецепти Гігієна — понад усе! Напевно, ви неодноразово чули про доктора Тайссе — німецького професора, який відкрив власну фірму з виробництва ліків і медикаментів, сьогодні відому у всьому світі. Так от, незважаючи на те, що ці медикаменти добре себе зарекомендували, і лікар міг би весь позитивний вплив «списувати» на них, через роки він все так само повторював хворим пацієнтам: «Гігієна — насамперед!». Основний спосіб передачі вірусних хвороб — аж ніяк не по повітрю, як вважає більшість, а саме контакт. Немає сенсу в профілактичних ліках — під час епідемій, якщо ви не знаєте, як захистити дитину від вірусу грипу, просто привчіть її часто мити руки. Сам Петер Тайсс близько 30 років віддав вивченню вірусних простудних захворювань, і він стверджує, що захистити людину від вірусів допоможе дотримання правил особистої гігієни.
                             Профілактика та загартовування
Як захистити дитину від вірусів у школі під час епідемій у холодну пору року? Дуже важливу роль відіграє профілактика — і, в першу чергу, загартовування. Для цього зовсім необов’язково обливати малюка крижаною водою. Досить просто більше уваги приділяти фізичним навантаженням, щоб організм зміцнів, а також гуляти довгий час на свіжому повітрі. Особливо добре починати прогулянки тоді, коли починаються холоди, при цьому намагайтеся не кутати дитину в «сто одежинок». Але пам’ятайте: якщо хвороба вже дала про себе знати, ні про яке загартовування чи переохолодження не може йти мови! Правильне лікування Що стосується правильного лікування, то тут питання, як захистити дитину від вірусів в саду, стоїть особливо гостро. При перших же ознаках грипу або вірусного захворювання варто залишати дитину вдома. Ви ж не хотіли б, щоб ваша дитина знаходилась в класі з хворими дітьми? Та й саме лікування повинно бути грамотним: обов’язково доводьте його до кінця, «доліковуйте» ваше чадо, тому що ослаблений після хвороби організм набагато більш схильний до інфекцій, ніж належним чином відновився.
                            Здорове харчування і вітаміни
. Взимку раціон стає біднішим, не вистачає натуральних продуктів, що містять вітаміни. Тому варто налягати на яблука зимових сортів, цитрусові, буряки, редьку, цибулю і часник, і навіть на квашену капусту (в ній багато вітаміну С). Є чимало мультивітамінних комплексів та імуномодуляторів, які допоможуть підвищити захисні сили організму, протистояти вірусам. Тільки важливо не займатися самолікуванням і не купувати розрекламовані засоби — краще, якщо препарат пропише педіатр.


Що варто знати про кір

Чим небезпечний кір?
Кір - це інфекційна хвороба, яку викликає вірус Morbillivirus. Він небезпечний тим, що легко поширюється, спричиняє ускладнення і навіть смерть, і ліків від нього не існує.
9 з 10 неімунізованих людей хворіють на кір після контакту з хворим. Це одна з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Від кору помирають три-п'ять людей на 1000 заражених.
30% хворих на кір матимуть такі ускладнення, як втрата слуху, енцефаліт і пневмонія. Кір викликає імунну амнезію - нездатність адекватно реагувати на інфекцію. Вона триває наступні кілька років після хвороби.
Як захиститися від кору?
Вірус кору вражає передусім клітини імунної системи і поширюється ними усім тілом. При цьому вірус пригнічує вроджений противірусний імунітет.
Лише специфічні до вірусу кору антитіла (імуноглобуліни) його нейтралізують і виводять з організму. Малоефективні антитіла (IgM) з'являються на другому тижні хвороби, а високоефективні (IgG) - через 3-4 тижні.
Ми маємо антитіла, якщо колись перехворіли на кір або успішно пройшли два тури вакцинації. Діти до одного року мають антитіла від матері - вони здатні проходити крізь плаценту. Тому важливо, щоб майбутня матір мала протикоровий імунітет. Старші діти, які не були вакциновані, вже не мають анти
Яка причина нинішнього спалаху кору?
Причиною поширення кору в Україні вважають низький рівень охоплення вакцинацією. За словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, 86% хворих на кір не були вакциновані. Аби зупинити поширення хвороби потрібно, аби 95% людей мали імунітет.

















Комментариев нет:

Отправить комментарий